X
سیستم تبلیغاتی میلاد ادز - کد ویژه برای کاربران بلاگفا s

کد ویژه برای کاربران بلاگفا

با توجه به اینکه مدیران بلاگفا هر روز در حال محدودتر کردن کاربران خود هستند و اجازه کوچکترین تغییراتی را به صاحبان وبلاگ خود نمیدهند برآن شدیم تا کد جدیدی را برای کاربران بلاگفا آماده کنیم تا آنها هم بتوانند از وبلاگ خود درآمد کسب کنند:

                                                                 


آموزش به کاربران بلاگفا:

روش اول:


1)- اگر قبلا در سایت کد تبلیغ ایجاد کرده بودید (اگر ایجاد نکرده بودید مراحل را از دریافت کد تبلیغ شروع کنید تا وارد مرحله دریافت کد شوید) از کنترل پنل خود وارد قسمت تبلیغ ها شده سپس روی گزینه کد کلیک کنید, در صفحه باز شده مانند شکل زیر عمل کنید یعنی دو قسمت نمایش داده شده را از قسمت وسط جدا کنید.

2)- پس از جداسازی دوقسمت فقط قسمت وسطی را بردارید و در قالب وبلاگ خود قرار دهید. یعنی کد باقی مانده به صورت زیر در میآید:اما ممکن است روش بالا هم جواب ندهد چون سیستم بلاگفا اخیرا محدودیت های شدیدی را ایجاد کرده است.روش دوم:


1)- اگر قبلا در سایت کد تبلیغ ایجاد کرده بودید (اگر ایجاد نکرده بودید مراحل را از دریافت کد تبلیغ شروع کنید تا وارد مرحله دریافت کد شوید) از کنترل پنل خود وارد قسمت تبلیغ ها شده سپس روی گزینه کد کلیک کنید, پس از این مرحله کد زیر نمایان میشود.
2)- در کامپیوتر خود نرم افزار ساده ی note pad را باز کنید و کد بالا را کپی کرده و در آن پیست کنید. سپس مانند شکل زیر گزینه save as را زده و فایل را سیو کنید, دقت کنید که قبل از سیو کردن پسوند .js را به نام فایل خود اضافه کنید ( مانند شکل زیر)
3)- سپس فایلی را که با پسوند js سیو کردید آپلود کنید. با امکان زیر میتوانید آپلود را انجام دهید بدین صورت که روی گزینه browse کلیک کنید و گزینه آپلود را بزنید.


 

4)- پس از آن وارد صفحه ای میشوید که 6 لینک به شما تحویل میدهد اما شما فقط لینک اول (یعنی باکس روبه روی لینک مستقیم ) را کپی کنید و ما بین کدهای زیر قرار دهید:


<script type="text/javascript" src="لینک آپلود شده با پسوند جی اس"></script>

در نهایت کد بالا را بردارید و در قالب وبلاگ خود قرار دهید.


برچسب ها : /////////

نويسنده : میلاد | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
| تعداد بازديد : 896 | ديدگاه(0) |شنبه 9 دی 1391
دانلود رايگان نرم افزار طراحي و راه اندازي وب سايت

نظرسنجي

چه نوع تبلیغی را بیشتر دوست دارید تا در وبلاگ خود قرار دهید؟ ( 91/11/30 )تبليغات

در سايت عضو شويد !!

عضويت سريع
نام :
نام کاربردي :
رمز عبور :
تکرار رمز عبور :
ايميل :


تمام حقوق براي سايت محفوظ است و کپي برداري از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد

Copyright © 2010-2012 http://miladads.samenblog.com/ All Rights Reserved